STH180N10F3-6
Osa numero STH180N10F3-6
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6
Määrä saatavilla 4243 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa 1.STH180N10F3-6.pdf2.STH180N10F3-6.pdf
STH180N10F3-6 Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
STH180N10F3-6: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero STH180N10F3-6 Kategoria Discrete Semiconductor Products
Valmistaja STMicroelectronics Kuvaus MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6
Pakkaus / kotelo H2PAK-6 Määrä saatavilla 4243 pcs
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package H2PAK-6
Sarja STripFET™ III RDS (Max) @ Id, Vgs 4.5mOhm @ 60A, 10V
Tuotetila Obsolete Tehonkulutus (Max) 315W (Tc)
Pakkaus / Case TO-263-7, D²Pak (6 Leads + Tab) Paketti Tape & Reel (TR)
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 6665 pF @ 25 V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 114.6 nC @ 10 V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100 V
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 180A (Tc) Perustuotteenumero STH180