STH150N10F7-2
Osa numero STH150N10F7-2
Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 100V 110A H2PAK-2
Määrä saatavilla 21288 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa 1.STH150N10F7-2.pdf2.STH150N10F7-2.pdf3.STH150N10F7-2.pdf4.STH150N10F7-2.pdf
STH150N10F7-2 Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
STH150N10F7-2: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero STH150N10F7-2 Kategoria Discrete Semiconductor Products
Valmistaja STMicroelectronics Kuvaus MOSFET N-CH 100V 110A H2PAK-2
Pakkaus / kotelo H2Pak-2 Määrä saatavilla 21288 pcs
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package H2Pak-2
Sarja DeepGATE™, STripFET™ VII RDS (Max) @ Id, Vgs 3.9mOhm @ 55A, 10V
Tuotetila Active Tehonkulutus (Max) 250W (Tc)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Paketti Tape & Reel (TR)
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 8115 pF @ 50 V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 117 nC @ 10 V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 100 V
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 110A (Tc) Perustuotteenumero STH150
ladataSTH150N10F7-2 PDF - EN.pdf
Tuotemalli
STH150N10F7-2
Johdanto
N-kanava MOSFET, joka on suunniteltu korkean tehokkuuden energianhallintasovelluksiin.
Brändi ja valmistaja
STMicroelectronics
Ominaisuudet
N-kanava MOSFET
Parannettu tehokkuus ja lämpösuorituskyky
Sopii tiheän tehon sovelluksiin
Tuotteen suorituskyky
Korkea jatkuva purkuvirta 110A
Alhainen päällä-impedanssi 3.9 mOhm
Tekniset määritykset
Purku-jännite: 100V
Jatkuva purkuvirta: 110A
Tehon hukkuminen: 250W
Päällä-impedanssi: 3.9 mOhm
Portti-virta: 117nC
Sisääntulo-kapasiteetti: 8115pF
Ohjausjännite: 10V
Maksimaalinen portti-lähdejännite: ±20V