STH210N75F6
Osa numero STH210N75F6
Valmistaja STM
Kuvaus STH210N75F6 STM
Määrä saatavilla 12027 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa STH210N75F6.pdf
STH210N75F6 Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
STH210N75F6: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero STH210N75F6 Kategoria Integroidut piirit (IC)
Valmistaja STM Kuvaus STH210N75F6 STM
Pakkaus / kotelo 920 Määrä saatavilla 12027 pcs
Paketti TO-263 condtion New Original Stock
Takuu 100% Perfect Functions Lyijyaika 2-3days after payment.
maksu PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer Toimitus DHL / Fedex / UPS
portti HongKong RFQ-sähköposti Info@ariat-tech.com
ladataSTH210N75F6 PDF - EN.pdf
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai RFQ STH210N75F6 Online.
Add Item
Enter Your Contact Information
Lähetä
STH210N75F6 VarastoSTH210N75F6 HintaSTH210N75F6 Elektroniikka
STH210N75F6-komponentitSTH210N75F6 InventorySTH210N75F6 Digikey
Toimittaja STH210N75F6Tilaa STH210N75F6 Online Kysely STH210N75F6
STH210N75F6 KuvaSTH210N75F6 KuvaSTH210N75F6 PDF
STH210N75F6-tietosivuLataa STH210N75F6-tietolomakeValmistaja
STH210N75F6: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
STH180N10F3-2 MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-2 STMicroelectronics
Saat lainata
STH2 TOOL CABLE TIE LOVOLT LT-HVY Panduit Corp
Saat lainata
STH180N4F6-2 MOSFET N-CH 40V 120A H2PAK-2 STMicroelectronics
STH180N10F3-6 MOSFET N-CH 100V 180A H2PAK-6 STMicroelectronics
STH210N75F6-2 MOSFET N-CH 75V 180A H2PAK-2 STMicroelectronics