MFR100FRF73-825R
Osa numero MFR100FRF73-825R
Valmistaja YAGEO
Kuvaus RES 825 OHM 1% 1W AXIAL
Määrä saatavilla 1590189 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa
MFR100FRF73-825R Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
MFR100FRF73-825R: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero MFR100FRF73-825R Kategoria vastukset
Valmistaja Yageo Kuvaus RES 825 OHM 1% 1W AXIAL
Pakkaus / kotelo Axial Määrä saatavilla 1590189 pcs
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±100ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Sarja MFR paneeli tila 825 Ohms
Virta (wattia) 1W Pakkaus / Case Axial
Paketti Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Sävellys Metal Film
MFR100FRF73-825R ovat uusia ja alkuperäisiä varastossa. Löydä MFR100FRF73-825R -elektroniikka komponenttivarasto, datasivut, varastotilanne ja hinta osoitteessa Ariat-Tech.com verkossa. Tilaa MFR100FRF73-825R YAGEO takuun ja luottamuksen kera Ariat Technology Limitd -yhtiöltä. Toimitus DHL/FedEx/UPS kautta. Maksu pankkisiirrolla tai PayPalilla on hyväksytty.
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai pyydä tarjous MFR100FRF73-825R verkossa.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Lähetä
MFR100FRF73-825R VarastoMFR100FRF73-825R HintaMFR100FRF73-825R Elektroniikka
MFR100FRF73-825R KomponentitMFR100FRF73-825R VarastotilanneMFR100FRF73-825R Digikey
Toimittaja MFR100FRF73-825RTilaa MFR100FRF73-825R verkossa Tiedustelu MFR100FRF73-825R
MFR100FRF73-825R KuvaMFR100FRF73-825R ValokuvaMFR100FRF73-825R PDF
MFR100FRF73-825R DatalehtiLataa MFR100FRF73-825R DatalehtiValmistaja Yageo
MFR100FRF73-825R: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
MFR100FRF73-7K5 RES 7.5K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-806K RES 806K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-866R RES 866 OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-7K68 RES 7.68K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-806R RES 806 OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-866K RES 866K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-845K RES 845K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-820R RES 820 OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-82R RES 82 OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-845R RES 845 OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-82K RES 82K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-82R5 RES 82.5 OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-82K5 RES 82.5K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-84R5 RES 84.5 OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-84K5 RES 84.5K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-820K RES 820K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-80K6 RES 80.6K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-80R6 RES 80.6 OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-7K87 RES 7.87K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata
MFR100FRF73-825K RES 825K OHM 1% 1W AXIAL YAGEO  
Saat lainata

Uutiset

Lisää
Google neuvottelee Marvellin kanssa kahden tekoälyn päät...

19. huhtikuuta 2026 (paikallista aikaa) asiaan perehtyneisiin lähteisiin viittaavat tiedotusvälineet paljastivat, että Google, Alphabetin tytäryht...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-pilott...

*The Business Timesin* mukaan TSMC:n CoPoS-koetuotantolinja (Chip-on-Panel-on-Substrate) aloitti laitteiden toimittamisen T&K-tiimilleen helmikuussa, ...

Anthropic Partners Googlen ja Broadcomin kanssa ottamaan k...

Yhdysvaltain tekoälyteknologian jättiläinen Anthropic ilmoitti 6. huhtikuuta paikallista aikaa, että se on allekirjoittanut uuden sopimuksen Googl...

Microsoft ilmoittaa investoivansa 5,5 miljardia dollaria pi...

Huhtikuun 1. päivänä Microsoft ilmoitti investoivansa 5,5 miljardia dollaria Singaporeen jatkaakseen pilvi- ja tekoäly-infrastruktuurinsa laajenta...

Samsung has reached an exclusive HBM4 supply agreement with...

Samsung Electronics toimittaa ensimmäisenä uuden sukupolven HBM4:n yksinoikeudella OpenAI:lle, maailman suurimmalle tekoälyyritykselle, jonka pää...

Uudet tuotteet

Lisää
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkroninen Boost-ohjain

Texas Instruments TPS92542-Q1 -synkroninen lisäysohjain sisältää synkronisen lisäysohjaimen ja kaksikanavaisen monoliitisen synkronisen Buck-LED-...

Toshiba TB67H453 Yksikanava H-silta-ohjain

TOSHIBA TB67H453 Yksikanava H-Bridge -ohjaimella on virranvalvontatoiminto, jolla on jännitteen palaute Isense-lähtötapinasta.Laitteen absoluuttine...

Stmicroelectronics stsafe-a120 todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A120-todennus ICS ovat erittäin turvallisia integroituja piirejä, jotka on suunniteltu suojaamaan arkaluontoisia tietoja ja l...

Stmicroelectronics stsafe-optimoitu todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A-Optimoitu todennus ICS: n hyödyntäminen edistyneisiin salausalgoritmeihin ja avainhallintatekniikoihin arkaluontoisten tiet...

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 64 CrossBar Lineaar

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Lineaarinen uudelleentarkastus tukee DP-linkkien kouluttamista läpinäkyvää lähdepuolen sovelluksil...

Sähköposti: Info@ariat-tech.comHK PUH: +852 30501966Osoite: Huone 2703 27. krs Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, Mong Kok, Kowloon, Hongkong.