ECW-F2155RHA
Osa numero ECW-F2155RHA
Valmistaja Panasonic Electronic Components
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 3% 250VDC RADIAL
Määrä saatavilla 54151 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa
ECW-F2155RHA Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
ECW-F2155RHA: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero ECW-F2155RHA Kategoria kondensaattorit
Valmistaja Panasonic Kuvaus CAP FILM 1.5UF 3% 250VDC RADIAL
Pakkaus / kotelo Radial Määrä saatavilla 54151 pcs
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranssi ±3% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.740" L x 0.413" W (18.80mm x 10.50mm) Sarja ECW-F(A)
Arvioinnit - Pakkaus / Case Radial
Paketti Tape & Box (TB) Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Korkeus - Istuva (Max) 0.673" (17.10mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized kapasitanssi 1.5 µF
Perustuotteenumero ECW-F2155 Sovellukset High Frequency, Switching
ladataECW-F2155RHA PDF - EN.pdf
ECW-F2155RHA ovat uusia ja alkuperäisiä varastossa. Löydä ECW-F2155RHA -elektroniikka komponenttivarasto, datasivut, varastotilanne ja hinta osoitteessa Ariat-Tech.com verkossa. Tilaa ECW-F2155RHA Panasonic Electronic Components takuun ja luottamuksen kera Ariat Technology Limitd -yhtiöltä. Toimitus DHL/FedEx/UPS kautta. Maksu pankkisiirrolla tai PayPalilla on hyväksytty.
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai pyydä tarjous ECW-F2155RHA verkossa.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Lähetä
ECW-F2155RHA VarastoECW-F2155RHA HintaECW-F2155RHA Elektroniikka
ECW-F2155RHA KomponentitECW-F2155RHA VarastotilanneECW-F2155RHA Digikey
Toimittaja ECW-F2155RHATilaa ECW-F2155RHA verkossa Tiedustelu ECW-F2155RHA
ECW-F2155RHA KuvaECW-F2155RHA ValokuvaECW-F2155RHA PDF
ECW-F2155RHA DatalehtiLataa ECW-F2155RHA DatalehtiValmistaja Panasonic
ECW-F2155RHA: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
ECW-F2184RHA CAP FILM 0.18UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components  
Saat lainata
ECW-F2155HAQ CAP FILM 1.5UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2184HAQ CAP FILM 0.18UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2184RJA CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components  
Saat lainata
ECW-F2184JAQ CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2155RJA CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components  
Saat lainata
ECW-F2155JA CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2154JB CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2155HA CAP FILM 1.5UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2155JAQ CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2185HAB CAP FILM 1.8UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2155JB CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2154RJA CAP FILM 0.15UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components  
Saat lainata
ECW-F2184JAB CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2185HA CAP FILM 1.8UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2184JB CAP FILM 0.18UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2155JAB CAP FILM 1.5UF 5% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2184HAB CAP FILM 0.18UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata
ECW-F2154RHA CAP FILM 0.15UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components  
Saat lainata
ECW-F2155HAB CAP FILM 1.5UF 3% 250VDC RADIAL Panasonic Electronic Components
Saat lainata

Uutiset

Lisää
Google neuvottelee Marvellin kanssa kahden tekoälyn päät...

19. huhtikuuta 2026 (paikallista aikaa) asiaan perehtyneisiin lähteisiin viittaavat tiedotusvälineet paljastivat, että Google, Alphabetin tytäryht...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-pilott...

*The Business Timesin* mukaan TSMC:n CoPoS-koetuotantolinja (Chip-on-Panel-on-Substrate) aloitti laitteiden toimittamisen T&K-tiimilleen helmikuussa, ...

Anthropic Partners Googlen ja Broadcomin kanssa ottamaan k...

Yhdysvaltain tekoälyteknologian jättiläinen Anthropic ilmoitti 6. huhtikuuta paikallista aikaa, että se on allekirjoittanut uuden sopimuksen Googl...

Microsoft ilmoittaa investoivansa 5,5 miljardia dollaria pi...

Huhtikuun 1. päivänä Microsoft ilmoitti investoivansa 5,5 miljardia dollaria Singaporeen jatkaakseen pilvi- ja tekoäly-infrastruktuurinsa laajenta...

Samsung has reached an exclusive HBM4 supply agreement with...

Samsung Electronics toimittaa ensimmäisenä uuden sukupolven HBM4:n yksinoikeudella OpenAI:lle, maailman suurimmalle tekoälyyritykselle, jonka pää...

Uudet tuotteet

Lisää
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkroninen Boost-ohjain

Texas Instruments TPS92542-Q1 -synkroninen lisäysohjain sisältää synkronisen lisäysohjaimen ja kaksikanavaisen monoliitisen synkronisen Buck-LED-...

Toshiba TB67H453 Yksikanava H-silta-ohjain

TOSHIBA TB67H453 Yksikanava H-Bridge -ohjaimella on virranvalvontatoiminto, jolla on jännitteen palaute Isense-lähtötapinasta.Laitteen absoluuttine...

Stmicroelectronics stsafe-a120 todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A120-todennus ICS ovat erittäin turvallisia integroituja piirejä, jotka on suunniteltu suojaamaan arkaluontoisia tietoja ja l...

Stmicroelectronics stsafe-optimoitu todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A-Optimoitu todennus ICS: n hyödyntäminen edistyneisiin salausalgoritmeihin ja avainhallintatekniikoihin arkaluontoisten tiet...

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 64 CrossBar Lineaar

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Lineaarinen uudelleentarkastus tukee DP-linkkien kouluttamista läpinäkyvää lähdepuolen sovelluksil...

Sähköposti: Info@ariat-tech.comHK PUH: +852 30501966Osoite: Huone 2703 27. krs Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, Mong Kok, Kowloon, Hongkong.