DSC400-1113Q0164KI2T
Osa numero DSC400-1113Q0164KI2T
Valmistaja Microchip Technology
Kuvaus IC CLOCK GENERATOR 20QFN
Määrä saatavilla 16867 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa DSC400-1113Q0164KI2T.pdf
DSC400-1113Q0164KI2T Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
DSC400-1113Q0164KI2T: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero DSC400-1113Q0164KI2T Kategoria Integroidut piirit (IC)
Valmistaja Micrel / Microchip Technology Kuvaus IC CLOCK GENERATOR 20QFN
Pakkaus / kotelo 20-QFN (5x3.2) Määrä saatavilla 16867 pcs
Jännite - Supply 2.25V ~ 3.6V Tyyppi Clock Generator
Toimittaja Device Package 20-QFN (5x3.2) Sarja DSC400
Ratio - Input: Tuotos 2:4 Pakkaus / Case 20-VFQFN Exposed Pad
Paketti Tape & Reel (TR) PLL Yes
ulostulo LVCMOS, LVDS Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 2 Asennustyyppi Surface Mount
panos Clock Taajuus - Max 460MHz
Jakaja / Kerroin Yes/No Differential - Input: Tuotos No/Yes
DSC400-1113Q0164KI2T ovat uusia ja alkuperäisiä varastossa. Löydä DSC400-1113Q0164KI2T -elektroniikka komponenttivarasto, datasivut, varastotilanne ja hinta osoitteessa Ariat-Tech.com verkossa. Tilaa DSC400-1113Q0164KI2T Microchip Technology takuun ja luottamuksen kera Ariat Technology Limitd -yhtiöltä. Toimitus DHL/FedEx/UPS kautta. Maksu pankkisiirrolla tai PayPalilla on hyväksytty.
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai pyydä tarjous DSC400-1113Q0164KI2T verkossa.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Lähetä
DSC400-1113Q0164KI2T VarastoDSC400-1113Q0164KI2T HintaDSC400-1113Q0164KI2T Elektroniikka
DSC400-1113Q0164KI2T KomponentitDSC400-1113Q0164KI2T VarastotilanneDSC400-1113Q0164KI2T Digikey
Toimittaja DSC400-1113Q0164KI2TTilaa DSC400-1113Q0164KI2T verkossa Tiedustelu DSC400-1113Q0164KI2T
DSC400-1113Q0164KI2T KuvaDSC400-1113Q0164KI2T ValokuvaDSC400-1113Q0164KI2T PDF
DSC400-1113Q0164KI2T DatalehtiLataa DSC400-1113Q0164KI2T DatalehtiValmistaja Micrel / Microchip Technology
DSC400-1113Q0164KI2T: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
DSC400-1114Q0122KE2T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1121Q0134KE1T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1114Q0122KE1 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1113Q0164KE2 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1111Q0160KI2T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1114Q0122KI2 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1113Q0164KI1T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1113Q0164KI1 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1114Q0122KI1 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1113Q0164KI2 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1114Q0122KE1T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1111Q0160KI1T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1113Q0164KE2T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1114Q0122KI1T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1113Q0164KE1 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1113Q0164KE1T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1114Q0122KE2 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1111Q0160KI2 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1121Q0134KE1 IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata
DSC400-1114Q0122KI2T IC CLOCK GENERATOR 20QFN Microchip Technology
Saat lainata

Uutiset

Lisää
Google neuvottelee Marvellin kanssa kahden tekoälyn päät...

19. huhtikuuta 2026 (paikallista aikaa) asiaan perehtyneisiin lähteisiin viittaavat tiedotusvälineet paljastivat, että Google, Alphabetin tytäryht...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-pilott...

*The Business Timesin* mukaan TSMC:n CoPoS-koetuotantolinja (Chip-on-Panel-on-Substrate) aloitti laitteiden toimittamisen T&K-tiimilleen helmikuussa, ...

Anthropic Partners Googlen ja Broadcomin kanssa ottamaan k...

Yhdysvaltain tekoälyteknologian jättiläinen Anthropic ilmoitti 6. huhtikuuta paikallista aikaa, että se on allekirjoittanut uuden sopimuksen Googl...

Microsoft ilmoittaa investoivansa 5,5 miljardia dollaria pi...

Huhtikuun 1. päivänä Microsoft ilmoitti investoivansa 5,5 miljardia dollaria Singaporeen jatkaakseen pilvi- ja tekoäly-infrastruktuurinsa laajenta...

Samsung has reached an exclusive HBM4 supply agreement with...

Samsung Electronics toimittaa ensimmäisenä uuden sukupolven HBM4:n yksinoikeudella OpenAI:lle, maailman suurimmalle tekoälyyritykselle, jonka pää...

Uudet tuotteet

Lisää
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkroninen Boost-ohjain

Texas Instruments TPS92542-Q1 -synkroninen lisäysohjain sisältää synkronisen lisäysohjaimen ja kaksikanavaisen monoliitisen synkronisen Buck-LED-...

Toshiba TB67H453 Yksikanava H-silta-ohjain

TOSHIBA TB67H453 Yksikanava H-Bridge -ohjaimella on virranvalvontatoiminto, jolla on jännitteen palaute Isense-lähtötapinasta.Laitteen absoluuttine...

Stmicroelectronics stsafe-a120 todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A120-todennus ICS ovat erittäin turvallisia integroituja piirejä, jotka on suunniteltu suojaamaan arkaluontoisia tietoja ja l...

Stmicroelectronics stsafe-optimoitu todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A-Optimoitu todennus ICS: n hyödyntäminen edistyneisiin salausalgoritmeihin ja avainhallintatekniikoihin arkaluontoisten tiet...

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 64 CrossBar Lineaar

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Lineaarinen uudelleentarkastus tukee DP-linkkien kouluttamista läpinäkyvää lähdepuolen sovelluksil...

Sähköposti: Info@ariat-tech.comHK PUH: +852 30501966Osoite: Huone 2703 27. krs Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, Mong Kok, Kowloon, Hongkong.