YACT26ME99JB-61490
Osa numero YACT26ME99JB-61490
Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus STRAIGHT PLUG
Määrä saatavilla 2290 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa YACT26ME99JB-61490.pdf
YACT26ME99JB-61490 Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
YACT26ME99JB-61490: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero YACT26ME99JB-61490 Kategoria Liittimet, Liitännät
Valmistaja DEUTSCH Connectors / TE Connectivity Kuvaus STRAIGHT PLUG
Pakkaus / kotelo Bag Määrä saatavilla 2290 pcs
Tyyppi For Female Sockets suojaus Shielded
Shell Size, MIL E Shell Size - Insert 17-99
Shell-materiaali Composite Shell Finish Electroless Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, ACT Paketti Bag
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 23 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus - Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Threaded Yhteydenotto Tyyppi Crimp
Yhteydenotto Koko 16 (2), 20 (21) Ota yhteys muotoon Circular
Liitintyyppi Plug Housing Perustuotteenumero YACT26M
YACT26ME99JB-61490 ovat uusia ja alkuperäisiä varastossa. Löydä YACT26ME99JB-61490 -elektroniikka komponenttivarasto, datasivut, varastotilanne ja hinta osoitteessa Ariat-Tech.com verkossa. Tilaa YACT26ME99JB-61490 TE Connectivity Deutsch Connectors takuun ja luottamuksen kera Ariat Technology Limitd -yhtiöltä. Toimitus DHL/FedEx/UPS kautta. Maksu pankkisiirrolla tai PayPalilla on hyväksytty.
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai pyydä tarjous YACT26ME99JB-61490 verkossa.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Lähetä
YACT26ME99JB-61490 VarastoYACT26ME99JB-61490 HintaYACT26ME99JB-61490 Elektroniikka
YACT26ME99JB-61490 KomponentitYACT26ME99JB-61490 VarastotilanneYACT26ME99JB-61490 Digikey
Toimittaja YACT26ME99JB-61490Tilaa YACT26ME99JB-61490 verkossa Tiedustelu YACT26ME99JB-61490
YACT26ME99JB-61490 KuvaYACT26ME99JB-61490 ValokuvaYACT26ME99JB-61490 PDF
YACT26ME99JB-61490 DatalehtiLataa YACT26ME99JB-61490 DatalehtiValmistaja DEUTSCH Connectors / TE Connectivity
YACT26ME99JB-61490: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
YACT26ME99JD000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JC-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99HE-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99HE000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JE000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JA-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99HC000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JA000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JD-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JC000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99HD000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99HD-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99HN000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JB000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99PA-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JE-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JN-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99HC-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99HN-61490 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
YACT26ME99JN000000 STRAIGHT PLUG TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata

Uutiset

Lisää
Google neuvottelee Marvellin kanssa kahden tekoälyn päät...

19. huhtikuuta 2026 (paikallista aikaa) asiaan perehtyneisiin lähteisiin viittaavat tiedotusvälineet paljastivat, että Google, Alphabetin tytäryht...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-pilott...

*The Business Timesin* mukaan TSMC:n CoPoS-koetuotantolinja (Chip-on-Panel-on-Substrate) aloitti laitteiden toimittamisen T&K-tiimilleen helmikuussa, ...

Anthropic Partners Googlen ja Broadcomin kanssa ottamaan k...

Yhdysvaltain tekoälyteknologian jättiläinen Anthropic ilmoitti 6. huhtikuuta paikallista aikaa, että se on allekirjoittanut uuden sopimuksen Googl...

Microsoft ilmoittaa investoivansa 5,5 miljardia dollaria pi...

Huhtikuun 1. päivänä Microsoft ilmoitti investoivansa 5,5 miljardia dollaria Singaporeen jatkaakseen pilvi- ja tekoäly-infrastruktuurinsa laajenta...

Samsung has reached an exclusive HBM4 supply agreement with...

Samsung Electronics toimittaa ensimmäisenä uuden sukupolven HBM4:n yksinoikeudella OpenAI:lle, maailman suurimmalle tekoälyyritykselle, jonka pää...

Uudet tuotteet

Lisää
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkroninen Boost-ohjain

Texas Instruments TPS92542-Q1 -synkroninen lisäysohjain sisältää synkronisen lisäysohjaimen ja kaksikanavaisen monoliitisen synkronisen Buck-LED-...

Toshiba TB67H453 Yksikanava H-silta-ohjain

TOSHIBA TB67H453 Yksikanava H-Bridge -ohjaimella on virranvalvontatoiminto, jolla on jännitteen palaute Isense-lähtötapinasta.Laitteen absoluuttine...

Stmicroelectronics stsafe-a120 todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A120-todennus ICS ovat erittäin turvallisia integroituja piirejä, jotka on suunniteltu suojaamaan arkaluontoisia tietoja ja l...

Stmicroelectronics stsafe-optimoitu todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A-Optimoitu todennus ICS: n hyödyntäminen edistyneisiin salausalgoritmeihin ja avainhallintatekniikoihin arkaluontoisten tiet...

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 64 CrossBar Lineaar

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Lineaarinen uudelleentarkastus tukee DP-linkkien kouluttamista läpinäkyvää lähdepuolen sovelluksil...

Sähköposti: Info@ariat-tech.comHK PUH: +852 30501966Osoite: Huone 2703 27. krs Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, Mong Kok, Kowloon, Hongkong.