DTS20F13-98SE-6149
Osa numero DTS20F13-98SE-6149
Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Määrä saatavilla 376 pcs in stock
lomakkeissa DTS20F13-98SE-6149.pdf
DTS20F13-98SE-6149 Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
DTS20F13-98SE-6149: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero DTS20F13-98SE-6149 Kategoria Liittimet, Liitännät
Valmistaja DEUTSCH Connectors / TE Connectivity Kuvaus SQUARE FLANGE RECEPTACLE
Pakkaus / kotelo Bag Määrä saatavilla 376 pcs
Tyyppi For Female Sockets suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 13-98
Shell-materiaali Aluminum Shell Finish Electroless Nickel
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS Paketti Bag
Suuntautuminen E Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 10 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount Asennus Ominaisuus Flange
Materiaali Paloluokitus - Lisää materiaali Thermoplastic
Tulosuoja Environment Resistant sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Threaded Yhteydenotto Tyyppi Crimp
Yhteydenotto Koko 20 Ota yhteys muotoon Circular
Liitintyyppi Receptacle Housing Perustuotteenumero DTS20F13
DTS20F13-98SE-6149 ovat uusia ja alkuperäisiä varastossa. Löydä DTS20F13-98SE-6149 -elektroniikka komponenttivarasto, datasivut, varastotilanne ja hinta osoitteessa Ariat-Tech.com verkossa. Tilaa DTS20F13-98SE-6149 TE Connectivity Deutsch Connectors takuun ja luottamuksen kera Ariat Technology Limitd -yhtiöltä. Toimitus DHL/FedEx/UPS kautta. Maksu pankkisiirrolla tai PayPalilla on hyväksytty.
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai pyydä tarjous DTS20F13-98SE-6149 verkossa.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Lähetä
DTS20F13-98SE-6149 VarastoDTS20F13-98SE-6149 HintaDTS20F13-98SE-6149 Elektroniikka
DTS20F13-98SE-6149 KomponentitDTS20F13-98SE-6149 VarastotilanneDTS20F13-98SE-6149 Digikey
Toimittaja DTS20F13-98SE-6149Tilaa DTS20F13-98SE-6149 verkossa Tiedustelu DTS20F13-98SE-6149
DTS20F13-98SE-6149 KuvaDTS20F13-98SE-6149 ValokuvaDTS20F13-98SE-6149 PDF
DTS20F13-98SE-6149 DatalehtiLataa DTS20F13-98SE-6149 DatalehtiValmistaja DEUTSCH Connectors / TE Connectivity
DTS20F13-98SE-6149: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
DTS20F13-98SD-6149 SQUARE FLANGE RECEPTACLE TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SE CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SN CONN RCPT 10POS FLANGE W/SKT TE Connectivity Deutsch Connectors  
Saat lainata
DTS20F13-98SN [V003] RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SEC021 RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SE-LC CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT Agastat Relays / TE Connectivity
Saat lainata
DTS20F13-98SE3028 DTS20F13-98SE-3028 TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SDC021 RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SD-LC CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SN CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Agastat Relays / TE Connectivity
Saat lainata
DTS20F13-98SE-6149 [V001] RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SD [V001] RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SE-LC CONN HSG RCPT FLANGE 10POS SKT TE Connectivity Deutsch Connectors  
Saat lainata
DTS20F13-98SD SQUARE FLANGE RECEPTACLE Agastat Relays / TE Connectivity
Saat lainata
DTS20F13-98SN [V001] RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SE SQUARE FLANGE RECEPTACLE Agastat Relays / TE Connectivity
Saat lainata
DTS20F13-98SN [V004] RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SD-6149 [V001] RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SE [V001] RECP ASSY TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata
DTS20F13-98SD3028 DTS20F13-98SD-3028 TE Connectivity Deutsch Connectors
Saat lainata

Uutiset

Lisää
Google neuvottelee Marvellin kanssa kahden tekoälyn päät...

19. huhtikuuta 2026 (paikallista aikaa) asiaan perehtyneisiin lähteisiin viittaavat tiedotusvälineet paljastivat, että Google, Alphabetin tytäryht...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-pilott...

*The Business Timesin* mukaan TSMC:n CoPoS-koetuotantolinja (Chip-on-Panel-on-Substrate) aloitti laitteiden toimittamisen T&K-tiimilleen helmikuussa, ...

Anthropic Partners Googlen ja Broadcomin kanssa ottamaan k...

Yhdysvaltain tekoälyteknologian jättiläinen Anthropic ilmoitti 6. huhtikuuta paikallista aikaa, että se on allekirjoittanut uuden sopimuksen Googl...

Microsoft ilmoittaa investoivansa 5,5 miljardia dollaria pi...

Huhtikuun 1. päivänä Microsoft ilmoitti investoivansa 5,5 miljardia dollaria Singaporeen jatkaakseen pilvi- ja tekoäly-infrastruktuurinsa laajenta...

Samsung has reached an exclusive HBM4 supply agreement with...

Samsung Electronics toimittaa ensimmäisenä uuden sukupolven HBM4:n yksinoikeudella OpenAI:lle, maailman suurimmalle tekoälyyritykselle, jonka pää...

Uudet tuotteet

Lisää
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkroninen Boost-ohjain

Texas Instruments TPS92542-Q1 -synkroninen lisäysohjain sisältää synkronisen lisäysohjaimen ja kaksikanavaisen monoliitisen synkronisen Buck-LED-...

Toshiba TB67H453 Yksikanava H-silta-ohjain

TOSHIBA TB67H453 Yksikanava H-Bridge -ohjaimella on virranvalvontatoiminto, jolla on jännitteen palaute Isense-lähtötapinasta.Laitteen absoluuttine...

Stmicroelectronics stsafe-a120 todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A120-todennus ICS ovat erittäin turvallisia integroituja piirejä, jotka on suunniteltu suojaamaan arkaluontoisia tietoja ja l...

Stmicroelectronics stsafe-optimoitu todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A-Optimoitu todennus ICS: n hyödyntäminen edistyneisiin salausalgoritmeihin ja avainhallintatekniikoihin arkaluontoisten tiet...

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 64 CrossBar Lineaar

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Lineaarinen uudelleentarkastus tukee DP-linkkien kouluttamista läpinäkyvää lähdepuolen sovelluksil...

Sähköposti: Info@ariat-tech.comHK PUH: +852 30501966Osoite: Huone 2703 27. krs Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, Mong Kok, Kowloon, Hongkong.