3.0SMCJ60A-HF
Osa numero 3.0SMCJ60A-HF
Valmistaja Comchip Technology
Kuvaus DIODE TVS 60V 3000W SMC UNI-DIR
Määrä saatavilla 82789 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa 3.0SMCJ60A-HF.pdf
3.0SMCJ60A-HF Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
3.0SMCJ60A-HF: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero 3.0SMCJ60A-HF Kategoria Piirin suojaus
Valmistaja Comchip Technology Kuvaus DIODE TVS 60V 3000W SMC UNI-DIR
Pakkaus / kotelo DO-214AB (SMC) Määrä saatavilla 82789 pcs
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 60V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 96.8V
Jännite - erittely (min) 66.7V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package DO-214AB (SMC)
Sarja 3.0SMCJ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 3000W (3kW) Pakkaus / Case DO-214AB, SMC
Paketti Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -65°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A
Kapasitanssi @ Taajuus - Perustuotteenumero 3.0SMCJ
Sovellukset General Purpose  
3.0SMCJ60A-HF ovat uusia ja alkuperäisiä varastossa. Löydä 3.0SMCJ60A-HF -elektroniikka komponenttivarasto, datasivut, varastotilanne ja hinta osoitteessa Ariat-Tech.com verkossa. Tilaa 3.0SMCJ60A-HF Comchip Technology takuun ja luottamuksen kera Ariat Technology Limitd -yhtiöltä. Toimitus DHL/FedEx/UPS kautta. Maksu pankkisiirrolla tai PayPalilla on hyväksytty.
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai pyydä tarjous 3.0SMCJ60A-HF verkossa.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Lähetä
3.0SMCJ60A-HF Varasto3.0SMCJ60A-HF Hinta3.0SMCJ60A-HF Elektroniikka
3.0SMCJ60A-HF Komponentit3.0SMCJ60A-HF Varastotilanne3.0SMCJ60A-HF Digikey
Toimittaja 3.0SMCJ60A-HFTilaa 3.0SMCJ60A-HF verkossa Tiedustelu 3.0SMCJ60A-HF
3.0SMCJ60A-HF Kuva3.0SMCJ60A-HF Valokuva3.0SMCJ60A-HF PDF
3.0SMCJ60A-HF DatalehtiLataa 3.0SMCJ60A-HF DatalehtiValmistaja Comchip Technology
3.0SMCJ60A-HF: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
3.0SMCJ60A TVSDIODE,SMC,60V,3000W,UNI Diotec Semiconductor
Saat lainata
3.0SMCJ60ATR TVS DIODE 60V 96.8V SMC Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Saat lainata
3.0SMCJ6.5CA-HF DIODE TVS 6.5V 3000W SMC BI-DIR Comchip Technology
Saat lainata
3.0SMCJ60CA TVS LITEON DO-214AB LITEON  
Saat lainata
3.0SMCJ6.5CA TVS DIOD 3000W DO-214AB 6.5V Littelfuse Inc.
Saat lainata
3.0SMCJ60CATR TVS DIODE 60V 96.8V SMC Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Saat lainata
3.0SMCJ6.5CA-13 TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR SMC Diodes Incorporated
Saat lainata
3.0SMCJ60 TVS DIODE 60VWM 107VC DO214AB Rectron USA  
Saat lainata
3.0SMCJ60CA-HF DIODE TVS 60V 3000W SMC BI-DIR Comchip Technology
Saat lainata
3.0SMCJ60CA TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMC SMC Diode Solutions
Saat lainata
3.0SMCJ60A TVS DIODE 60VWM 96.8VC SMC SMC Diode Solutions
Saat lainata
3.0SMCJ60A_R1_00001 SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE Panjit International Inc.
Saat lainata
3.0SMCJ60A-13 TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR SMC Diodes Incorporated
Saat lainata
3.0SMCJ6.5CATR TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMC SMC Diode Solutions
Saat lainata
3.0SMCJ64 TVS DIODE 64VWM 114VC DO214AB Rectron USA  
Saat lainata
3.0SMCJ60CA TVSDIODE,SMC,60V,3000W,BI Diotec Semiconductor
Saat lainata
3.0SMCJ60AQ-13 TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR SMC Diodes Incorporated
Saat lainata
3.0SMCJ60CA_R1_00001 SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE Panjit International Inc.
Saat lainata
3.0SMCJ6.5CA_R1_00001 SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE Panjit International Inc.
Saat lainata
3.0SMCJ6.5CA TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC SMC SMC Diode Solutions
Saat lainata

Uutiset

Lisää
Google neuvottelee Marvellin kanssa kahden tekoälyn päät...

19. huhtikuuta 2026 (paikallista aikaa) asiaan perehtyneisiin lähteisiin viittaavat tiedotusvälineet paljastivat, että Google, Alphabetin tytäryht...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-pilott...

*The Business Timesin* mukaan TSMC:n CoPoS-koetuotantolinja (Chip-on-Panel-on-Substrate) aloitti laitteiden toimittamisen T&K-tiimilleen helmikuussa, ...

Anthropic Partners Googlen ja Broadcomin kanssa ottamaan k...

Yhdysvaltain tekoälyteknologian jättiläinen Anthropic ilmoitti 6. huhtikuuta paikallista aikaa, että se on allekirjoittanut uuden sopimuksen Googl...

Microsoft ilmoittaa investoivansa 5,5 miljardia dollaria pi...

Huhtikuun 1. päivänä Microsoft ilmoitti investoivansa 5,5 miljardia dollaria Singaporeen jatkaakseen pilvi- ja tekoäly-infrastruktuurinsa laajenta...

Samsung has reached an exclusive HBM4 supply agreement with...

Samsung Electronics toimittaa ensimmäisenä uuden sukupolven HBM4:n yksinoikeudella OpenAI:lle, maailman suurimmalle tekoälyyritykselle, jonka pää...

Uudet tuotteet

Lisää
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkroninen Boost-ohjain

Texas Instruments TPS92542-Q1 -synkroninen lisäysohjain sisältää synkronisen lisäysohjaimen ja kaksikanavaisen monoliitisen synkronisen Buck-LED-...

Toshiba TB67H453 Yksikanava H-silta-ohjain

TOSHIBA TB67H453 Yksikanava H-Bridge -ohjaimella on virranvalvontatoiminto, jolla on jännitteen palaute Isense-lähtötapinasta.Laitteen absoluuttine...

Stmicroelectronics stsafe-a120 todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A120-todennus ICS ovat erittäin turvallisia integroituja piirejä, jotka on suunniteltu suojaamaan arkaluontoisia tietoja ja l...

Stmicroelectronics stsafe-optimoitu todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A-Optimoitu todennus ICS: n hyödyntäminen edistyneisiin salausalgoritmeihin ja avainhallintatekniikoihin arkaluontoisten tiet...

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 64 CrossBar Lineaar

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Lineaarinen uudelleentarkastus tukee DP-linkkien kouluttamista läpinäkyvää lähdepuolen sovelluksil...

Sähköposti: Info@ariat-tech.comHK PUH: +852 30501966Osoite: Huone 2703 27. krs Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, Mong Kok, Kowloon, Hongkong.