AFFC-100-30-203-11
Osa numero AFFC-100-30-203-11
Valmistaja Assmann WSW Components
Kuvaus FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 20
Määrä saatavilla 12080 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa 1.AFFC-100-30-203-11.pdf2.AFFC-100-30-203-11.pdf
AFFC-100-30-203-11 Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
AFFC-100-30-203-11: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero AFFC-100-30-203-11 Kategoria  
Valmistaja ASSMANN WSW Components Kuvaus FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 20
Pakkaus / kotelo Bulk Määrä saatavilla 12080 pcs
päättyminen Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides Sarja -
Piki 0.039' (1.00mm) Paketti Bulk
Napaluku 30 Pituus - avoimet päät 0.138' (3.50mm)
Pituus 8.000' (203.20mm) Kaapelin tyyppi FFC, FPC
Perustuotteenumero AFFC-100  
AFFC-100-30-203-11 ovat uusia ja alkuperäisiä varastossa. Löydä AFFC-100-30-203-11 -elektroniikka komponenttivarasto, datasivut, varastotilanne ja hinta osoitteessa Ariat-Tech.com verkossa. Tilaa AFFC-100-30-203-11 Assmann WSW Components takuun ja luottamuksen kera Ariat Technology Limitd -yhtiöltä. Toimitus DHL/FedEx/UPS kautta. Maksu pankkisiirrolla tai PayPalilla on hyväksytty.
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai pyydä tarjous AFFC-100-30-203-11 verkossa.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Lähetä
AFFC-100-30-203-11 VarastoAFFC-100-30-203-11 HintaAFFC-100-30-203-11 Elektroniikka
AFFC-100-30-203-11 KomponentitAFFC-100-30-203-11 VarastotilanneAFFC-100-30-203-11 Digikey
Toimittaja AFFC-100-30-203-11Tilaa AFFC-100-30-203-11 verkossa Tiedustelu AFFC-100-30-203-11
AFFC-100-30-203-11 KuvaAFFC-100-30-203-11 ValokuvaAFFC-100-30-203-11 PDF
AFFC-100-30-203-11 DatalehtiLataa AFFC-100-30-203-11 DatalehtiValmistaja ASSMANN WSW Components
AFFC-100-30-203-11: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
AFFC-100-28-254-11 FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 25 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-28-203-11 FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 20 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC20-08-050-SHB-R CONN FFC FPC TOP 8POS 0.5MM R/A Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC20-30-050-SVS-R CONN FFC VERT 30POS 0.5MM SMD Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-30-305-11 FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 30 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC10-10-100-SVS-R CONN FPC VERT 10POS 1MM SMD Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-28-305-11 FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 30 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-30-153-11 FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 15 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-30-102-11 FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 10 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFM-3 3M ADVANCED FILTERING FACE MASK, 3M  
Saat lainata
AFFC-100-30-051-11 FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 51 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-30-076-11 FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 76 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-30-457-11 FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 45 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC20-30-050-SVS-T CONN FFC VERT 30POS 0.5MM SMD Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-30-254-11 FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 25 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFC-100-30-127-11 FFC CABLE 1.00MM 30 CONDUCTOR 12 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFE MPS  
Saat lainata
AFFC-100-28-457-11 FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 45 Assmann WSW Components
Saat lainata
AFFM-1-DC 3M ADVANCED FILTERING FACE MASK, 3M  
Saat lainata
AFFC-100-28-153-11 FFC CABLE 1.00MM 28 CONDUCTOR 15 Assmann WSW Components
Saat lainata

Uutiset

Lisää
Google neuvottelee Marvellin kanssa kahden tekoälyn päät...

19. huhtikuuta 2026 (paikallista aikaa) asiaan perehtyneisiin lähteisiin viittaavat tiedotusvälineet paljastivat, että Google, Alphabetin tytäryht...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-pilott...

*The Business Timesin* mukaan TSMC:n CoPoS-koetuotantolinja (Chip-on-Panel-on-Substrate) aloitti laitteiden toimittamisen T&K-tiimilleen helmikuussa, ...

Anthropic Partners Googlen ja Broadcomin kanssa ottamaan k...

Yhdysvaltain tekoälyteknologian jättiläinen Anthropic ilmoitti 6. huhtikuuta paikallista aikaa, että se on allekirjoittanut uuden sopimuksen Googl...

Microsoft ilmoittaa investoivansa 5,5 miljardia dollaria pi...

Huhtikuun 1. päivänä Microsoft ilmoitti investoivansa 5,5 miljardia dollaria Singaporeen jatkaakseen pilvi- ja tekoäly-infrastruktuurinsa laajenta...

Samsung has reached an exclusive HBM4 supply agreement with...

Samsung Electronics toimittaa ensimmäisenä uuden sukupolven HBM4:n yksinoikeudella OpenAI:lle, maailman suurimmalle tekoälyyritykselle, jonka pää...

Uudet tuotteet

Lisää
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkroninen Boost-ohjain

Texas Instruments TPS92542-Q1 -synkroninen lisäysohjain sisältää synkronisen lisäysohjaimen ja kaksikanavaisen monoliitisen synkronisen Buck-LED-...

Toshiba TB67H453 Yksikanava H-silta-ohjain

TOSHIBA TB67H453 Yksikanava H-Bridge -ohjaimella on virranvalvontatoiminto, jolla on jännitteen palaute Isense-lähtötapinasta.Laitteen absoluuttine...

Stmicroelectronics stsafe-a120 todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A120-todennus ICS ovat erittäin turvallisia integroituja piirejä, jotka on suunniteltu suojaamaan arkaluontoisia tietoja ja l...

Stmicroelectronics stsafe-optimoitu todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A-Optimoitu todennus ICS: n hyödyntäminen edistyneisiin salausalgoritmeihin ja avainhallintatekniikoihin arkaluontoisten tiet...

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 64 CrossBar Lineaar

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Lineaarinen uudelleentarkastus tukee DP-linkkien kouluttamista läpinäkyvää lähdepuolen sovelluksil...

Sähköposti: Info@ariat-tech.comHK PUH: +852 30501966Osoite: Huone 2703 27. krs Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, Mong Kok, Kowloon, Hongkong.