FPN560A_D27Z
Osa numero FPN560A_D27Z
Valmistaja onsemi
Kuvaus TRANS NPN 60V 3A TO92-3
Määrä saatavilla 5229 pcs new original in stock.
Pyydä Stock & Quotation
lomakkeissa 1.FPN560A_D27Z.pdf2.FPN560A_D27Z.pdf
FPN560A_D27Z Price Pyydä hinta & lead time online
or Email us: Info@ariat-tech.com
FPN560A_D27Z: n tekniset tiedot
Valmistajan osanumero FPN560A_D27Z Kategoria Discrete Semiconductor Products
Valmistaja AMI Semiconductor/onsemi Kuvaus TRANS NPN 60V 3A TO92-3
Pakkaus / kotelo TO-92-3 Määrä saatavilla 5229 pcs
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 60 V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 200mA, 2A
transistori tyyppi NPN Toimittaja Device Package TO-92-3
Sarja - Virta - Max 1 W
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads Paketti Tape & Reel (TR)
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Taajuus - Siirtyminen 75MHz DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 250 @ 500mA, 2V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 100nA (ICBO) Nykyinen - Collector (le) (Max) 3 A
Perustuotteenumero FPN5  
ladataFPN560A_D27Z PDF - EN.pdf
FPN560A_D27Z ovat uusia ja alkuperäisiä varastossa. Löydä FPN560A_D27Z -elektroniikka komponenttivarasto, datasivut, varastotilanne ja hinta osoitteessa Ariat-Tech.com verkossa. Tilaa FPN560A_D27Z onsemi takuun ja luottamuksen kera Ariat Technology Limitd -yhtiöltä. Toimitus DHL/FedEx/UPS kautta. Maksu pankkisiirrolla tai PayPalilla on hyväksytty.
Lähetä meille sähköpostia: Info@Ariat-Tech.com tai pyydä tarjous FPN560A_D27Z verkossa.
*Part No. Manufacturer Target Price(USD) *Request Qty Action
Add Item

Enter Your Contact Information

Lähetä
FPN560A_D27Z VarastoFPN560A_D27Z HintaFPN560A_D27Z Elektroniikka
FPN560A_D27Z KomponentitFPN560A_D27Z VarastotilanneFPN560A_D27Z Digikey
Toimittaja FPN560A_D27ZTilaa FPN560A_D27Z verkossa Tiedustelu FPN560A_D27Z
FPN560A_D27Z KuvaFPN560A_D27Z ValokuvaFPN560A_D27Z PDF
FPN560A_D27Z DatalehtiLataa FPN560A_D27Z DatalehtiValmistaja AMI Semiconductor/onsemi
FPN560A_D27Z: n vastaavat osat
Kuva Osa numero Kuvaus Valmistaja PDF Saat lainata
FPN630 TRANS PNP 30V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPNH10 RF TRANS NPN 25V 650MHZ TO92-3 onsemi
Saat lainata
FPN630A TRANS PNP 30V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN330A TRANS NPN 30V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN660A_D27Z TRANS PNP 60V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN660A TRANS PNP 60V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN660A_D75Z TRANS PNP 60V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN660A TRANS PNP 60V 3A TO226 Fairchild Semiconductor  
Saat lainata
FPN330 TRANS NPN 30V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN660A_D26Z TRANS PNP 60V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN430 TRANS PNP 30V 2A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN660 TRANS PNP 60V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN560 TRANS NPN 60V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN530A TRANS NPN 30V 3A TO226 Fairchild Semiconductor  
Saat lainata
FPN560A TRANS NPN 60V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN530 TRANS NPN 30V 3A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN430A TRANS PNP 30V 2A TO226 onsemi
Saat lainata
FPN560A_D26Z TRANS NPN 60V 3A TO92-3 onsemi
Saat lainata
FPN560A_D75Z TRANS NPN 60V 3A TO92-3 onsemi
Saat lainata
FPN530A TRANS NPN 30V 3A TO226 onsemi
Saat lainata

Uutiset

Lisää
Google neuvottelee Marvellin kanssa kahden tekoälyn päät...

19. huhtikuuta 2026 (paikallista aikaa) asiaan perehtyneisiin lähteisiin viittaavat tiedotusvälineet paljastivat, että Google, Alphabetin tytäryht...

TSMC Advances Panel-Level Packaging Technology;CoPoS-pilott...

*The Business Timesin* mukaan TSMC:n CoPoS-koetuotantolinja (Chip-on-Panel-on-Substrate) aloitti laitteiden toimittamisen T&K-tiimilleen helmikuussa, ...

Anthropic Partners Googlen ja Broadcomin kanssa ottamaan k...

Yhdysvaltain tekoälyteknologian jättiläinen Anthropic ilmoitti 6. huhtikuuta paikallista aikaa, että se on allekirjoittanut uuden sopimuksen Googl...

Microsoft ilmoittaa investoivansa 5,5 miljardia dollaria pi...

Huhtikuun 1. päivänä Microsoft ilmoitti investoivansa 5,5 miljardia dollaria Singaporeen jatkaakseen pilvi- ja tekoäly-infrastruktuurinsa laajenta...

Samsung has reached an exclusive HBM4 supply agreement with...

Samsung Electronics toimittaa ensimmäisenä uuden sukupolven HBM4:n yksinoikeudella OpenAI:lle, maailman suurimmalle tekoälyyritykselle, jonka pää...

Uudet tuotteet

Lisää
Texas Instruments TPS92542-Q1 Synkroninen Boost-ohjain

Texas Instruments TPS92542-Q1 -synkroninen lisäysohjain sisältää synkronisen lisäysohjaimen ja kaksikanavaisen monoliitisen synkronisen Buck-LED-...

Toshiba TB67H453 Yksikanava H-silta-ohjain

TOSHIBA TB67H453 Yksikanava H-Bridge -ohjaimella on virranvalvontatoiminto, jolla on jännitteen palaute Isense-lähtötapinasta.Laitteen absoluuttine...

Stmicroelectronics stsafe-a120 todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A120-todennus ICS ovat erittäin turvallisia integroituja piirejä, jotka on suunniteltu suojaamaan arkaluontoisia tietoja ja l...

Stmicroelectronics stsafe-optimoitu todennus ICS

STMICROESCONICS STSAFE-A-Optimoitu todennus ICS: n hyödyntäminen edistyneisiin salausalgoritmeihin ja avainhallintatekniikoihin arkaluontoisten tiet...

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 64 CrossBar Lineaar

Diodit sisältävät PI3DPX1235Q 6: 4 CrossBar Lineaarinen uudelleentarkastus tukee DP-linkkien kouluttamista läpinäkyvää lähdepuolen sovelluksil...

Sähköposti: Info@ariat-tech.comHK PUH: +852 30501966Osoite: Huone 2703 27. krs Ho King Comm Center 2-16,
Fa Yuen St, Mong Kok, Kowloon, Hongkong.